Programma

Agenda

do 07/11  Speciale ledenavond
di 26/11  Spelregelavond zaalh
di 26/11  Spelregelavond zaalh
vr 29/11  Bowlen A- en B-jeugd
zo 01/12  Start zaalhockeycomp
ma 09/12  Ouderavond C-jeugd
di 10/12  Ouderavond D-jeugd
  hele agenda

terug naar vorige pagina

DJ1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Joèlle Top (Mailadres afgeschermd)
Trainer Daniël de Man (Mailadres afgeschermd)

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 nov 7088 HC Rijnvliet DJ1
10:15 10:45 thuis Veld 1
10 nov 7110 MHV Maarssen DJ2
10:15 10:45 thuis Veld 1
17 nov 7171 MHC Soest DJ3
30
13:10 14:10 uit route
24 nov 7264 VMHC Spitsbergen DJ1
10:15 10:45 thuis Veld 1
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen DJ1 6 13 4 1 1 18 5 0
2 Maarssen DJ2 6 13 4 1 1 20 14 0
3 Barneveld DJ1 6 12 4 0 2 14 9 0
4 Rijnvliet DJ1 6 8 2 2 2 19 11 0
5 Soest DJ3 6 4 1 1 4 8 26 0
6 Spitsbergen DJ1 6 1 0 1 5 6 20 0

  Geldermalsen DJ1 (O)Barneveld DJ1Spitsbergen DJ1Maarssen DJ2Rijnvliet DJ1Soest DJ3
Geldermalsen DJ1 (O)   2-4 2-0 4-0
Barneveld DJ1 1-3   2-0
Spitsbergen DJ1 1-3   1-3 1-7 1-1
Maarssen DJ2 3-2 4-2   3-3
Rijnvliet DJ1 0-0 0-2   3-4
Soest DJ3 0-7 2-7 1-6  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Barneveld DJ1 Geldermalsen DJ1 (O) 1-3 Definitief
.. Maarssen DJ2 Spitsbergen DJ1 4-2 Definitief
.. Soest DJ3 Rijnvliet DJ1 1-6 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Spitsbergen DJ1 Soest DJ3 1-1 Definitief
.. Rijnvliet DJ1 Barneveld DJ1 0-2 Definitief
.. Geldermalsen DJ1 (O) Maarssen DJ2 4-0 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Soest DJ3 Geldermalsen DJ1 (O) 0-7 Definitief
.. Maarssen DJ2 Barneveld DJ1 3-2 Definitief
.. Spitsbergen DJ1 Rijnvliet DJ1 1-7 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Maarssen DJ2 Rijnvliet DJ1 3-3 Definitief
.. Barneveld DJ1 Soest DJ3 2-0 Definitief
.. Geldermalsen DJ1 (O) Spitsbergen DJ1 2-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Spitsbergen DJ1 Barneveld DJ1 1-3 Definitief
.. Soest DJ3 Maarssen DJ2 2-7 Definitief
.. Rijnvliet DJ1 Geldermalsen DJ1 (O) 0-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Rijnvliet DJ1 Soest DJ3 3-4 Definitief
.. Geldermalsen DJ1 (O) Barneveld DJ1 2-4 Definitief
.. Spitsbergen DJ1 Maarssen DJ2 1-3 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
..  Barneveld DJ1 Rijnvliet DJ1 10:45 Weth. Rebellaan
..  Maarssen DJ2 Geldermalsen DJ1 (O) 13:40 Sportpark Oostwaard
..  Soest DJ3 Spitsbergen DJ1 10:25 Sportpark Bosstraat
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
..  Barneveld DJ1 Maarssen DJ2 10:45 Weth. Rebellaan
..  Geldermalsen DJ1 (O) Soest DJ3 12:35 Sportp. 'Hoge Weijde'
..  Rijnvliet DJ1 Spitsbergen DJ1 10:45 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
..  Rijnvliet DJ1 Maarssen DJ2 12:45 Sportpark Rijnvliet
..  Soest DJ3 Barneveld DJ1 14:10 Sportpark Bosstraat
..  Spitsbergen DJ1 Geldermalsen DJ1 (O) 10:00 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
..  Barneveld DJ1 Spitsbergen DJ1 10:45 Weth. Rebellaan
..  Geldermalsen DJ1 (O) Rijnvliet DJ1 12:35 Sportp. 'Hoge Weijde'
..  Maarssen DJ2 Soest DJ3 Sportpark Oostwaard