Programma

Agenda

di 10/3  Bestuursvergadering
za 04/4  Bingo avond dames 2
di 14/4  Sponsorloop A-D jeug
do 18/6  Algemene ledenvergad
za 20/6  Slotdag Jongste Jeug
za 27/6  JVS Toernooi
  hele agenda

terug naar vorige pagina

Zaal JD1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Danique Rijken (Mailadres afgeschermd)
Coach Danique Rijken (Mailadres afgeschermd)
Trainer Robert van Lemel (Mailadres afgeschermd)

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barneveld JD1 10 28 9 1 0 49 17 0
2 Gooische JD7 10 18 6 0 4 21 19 0
3 Haaskamp JD1 12 18 5 3 4 34 27 0
4 Laren JD4 10 17 5 2 3 24 18 0
5 Schaerweijde JD5 10 9 2 3 5 15 25 0
6 Kromme Rijn JD2 10 8 2 2 6 15 27 0
7 Woerden JD3 10 4 1 1 8 20 45 0

  Barneveld JD1Laren JD4Schaerweijde JD5Woerden JD3Haaskamp JD1Gooische JD7Kromme Rijn JD2
Barneveld JD1   4-2 4-0 7-2 5-4 3-0 6-1
Laren JD4   2-0 2-2 3-1 4-2
Schaerweijde JD5 0-3   3-3 4-2 0-3 4-2
Woerden JD3 3-7 0-5 5-3   1-6 2-3
Haaskamp JD1 4-4 2-0 1-1 6-2   4-3 3-1
Gooische JD7 1-6 4-0 2-0 3-2 2-0  
Kromme Rijn JD2 0-3 3-3 0-0 2-0 1-2  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Schaerweijde JD5 Laren JD4 0-3 Definitief
.. Schaerweijde JD5 Kromme Rijn JD2 4-2 Definitief
.. Laren JD4 Kromme Rijn JD2 4-2 Definitief
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Gooische JD7 Haaskamp JD1 2-0 Definitief
.. Woerden JD3 Kromme Rijn JD2 2-3 Definitief
.. Woerden JD3 Laren JD4 0-5 Definitief
.. Gooische JD7 Schaerweijde JD5 2-0 Definitief
.. Kromme Rijn JD2 Laren JD4 3-3 Definitief
.. Schaerweijde JD5 Haaskamp JD1 4-2 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Kromme Rijn JD2 Haaskamp JD1 2-0 Definitief
.. Schaerweijde JD5 Woerden JD3 3-3 Definitief
.. Gooische JD7 Woerden JD3 3-2 Definitief
.. Barneveld JD1 Haaskamp JD1 5-4 Definitief
.. Schaerweijde JD5 Gooische JD7 0-3 Definitief
.. Kromme Rijn JD2 Barneveld JD1 0-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Woerden JD3 Haaskamp JD1 1-6 Definitief
.. Haaskamp JD1 Barneveld JD1 4-4 Definitief
.. Woerden JD3 Barneveld JD1 3-7 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Barneveld JD1 Gooische JD7 3-0 Definitief
.. Barneveld JD1 Kromme Rijn JD2 6-1 Definitief
.. Haaskamp JD1 Woerden JD3 6-2 Definitief
.. Kromme Rijn JD2 Gooische JD7 1-2 Definitief
.. Haaskamp JD1 Laren JD4 2-0 Definitief
.. Laren JD4 Woerden JD3 2-0 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Gooische JD7 Barneveld JD1 1-6 Definitief
.. Laren JD4 Gooische JD7 3-1 Definitief
.. Barneveld JD1 Laren JD4 4-2 Definitief
.. Haaskamp JD1 Kromme Rijn JD2 3-1 Definitief
.. Kromme Rijn JD2 Schaerweijde JD5 0-0 Definitief
.. Haaskamp JD1 Schaerweijde JD5 1-1 Definitief
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
.. Gooische JD7 Laren JD4 4-0 Definitief
.. Haaskamp JD1 Gooische JD7 4-3 Definitief
.. Barneveld JD1 Schaerweijde JD5 4-0 Definitief
.. Barneveld JD1 Woerden JD3 7-2 Definitief
.. Woerden JD3 Schaerweijde JD5 5-3 Definitief
.. Laren JD4 Haaskamp JD1 2-2 Definitief