Programma

Agenda

di 10/3  Bestuursvergadering
za 04/4  Bingo avond dames 2
di 14/4  Sponsorloop A-D jeug
do 18/6  Algemene ledenvergad
za 20/6  Slotdag Jongste Jeug
za 27/6  JVS Toernooi
  hele agenda

terug naar vorige pagina

DD

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Dorien de Jong (Mailadres afgeschermd)

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 mrt 62 MHC EDE DDA
10:00 thuis Veld 1
10 mrt 250 MHC Leusden DDA
20
uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barneveld DDA 10 25 8 1 1 40 12 0
2 Flevoland DDA 9 22 7 1 1 50 15 0
3 Union DDA 10 18 6 0 4 27 20 0
4 Ede DDA 10 16 5 1 4 23 19 0
5 Leusden DDA 10 9 3 0 7 13 32 0
6 SCHC DDC 10 7 2 1 7 10 27 0
7 Almere DDA 11 6 2 0 9 15 53 0

  Union DDAEde DDAFlevoland DDABarneveld DDASCHC DDCAlmere DDALeusden DDA
Union DDA   4-2 0-3 4-0 7-0 2-1
Ede DDA 1-2   1-4 2-0 7-1 2-0
Flevoland DDA 5-0   3-3 5-2 9-2
Barneveld DDA 7-1 2-1   3-1 8-1 8-1
SCHC DDC 1-6 1-1 0-2 1-3   1-2
Almere DDA 2-1 2-5 1-9 1-3 1-2   4-1
Leusden DDA 3-0 0-2 4-12 0-1 1-0  

Uitslagen
DINSDAG 3 SEPTEMBER 2019
.. Leusden DDA SCHC DDC 0-1 Definitief
.. Union DDA Barneveld DDA 0-3 Definitief
.. Ede DDA Almere DDA 7-1 Definitief
DINSDAG 10 SEPTEMBER 2019
.. SCHC DDC Union DDA 1-6 Definitief
.. Barneveld DDA Flevoland DDA 2-1 Definitief
.. Almere DDA Leusden DDA 4-1 Definitief
DINSDAG 17 SEPTEMBER 2019
.. Leusden DDA Ede DDA 0-2 Definitief
.. Union DDA Almere DDA 7-0 Definitief
.. Flevoland DDA SCHC DDC 5-2 Definitief
DINSDAG 1 OKTOBER 2019
.. Ede DDA Union DDA 1-2 Definitief
.. Almere DDA Flevoland DDA 1-9 Definitief
.. SCHC DDC Barneveld DDA 1-3 Definitief
DINSDAG 8 OKTOBER 2019
.. Union DDA Leusden DDA 2-1 Definitief
.. Flevoland DDA Ede DDA 5-0 Definitief
.. Barneveld DDA Almere DDA 8-1 Definitief
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
.. Almere DDA SCHC DDC 1-2 Definitief
.. Leusden DDA Flevoland DDA 4-12 Definitief
.. Ede DDA Barneveld DDA 2-0 Definitief
DINSDAG 29 OKTOBER 2019
.. SCHC DDC Ede DDA 1-1 Definitief
.. Barneveld DDA Leusden DDA 8-1 Definitief
DINSDAG 5 NOVEMBER 2019
.. SCHC DDC Leusden DDA 1-2 Definitief
.. Almere DDA Ede DDA 2-5 Definitief
.. Barneveld DDA Union DDA 7-1 Definitief
DINSDAG 12 NOVEMBER 2019
.. Union DDA SCHC DDC 4-0 Definitief
.. Leusden DDA Almere DDA 1-0 Definitief
.. Flevoland DDA Barneveld DDA 3-3 Definitief
DINSDAG 19 NOVEMBER 2019
.. SCHC DDC Flevoland DDA 0-2 Definitief
.. Ede DDA Leusden DDA 2-0 Definitief
.. Almere DDA Union DDA 2-1 Definitief
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
.. Union DDA Ede DDA 4-2 Definitief
.. Barneveld DDA SCHC DDC 3-1 Definitief
.. Flevoland DDA Almere DDA 9-2 Definitief
DINSDAG 10 DECEMBER 2019
.. Almere DDA Barneveld DDA 1-3 Definitief
.. Leusden DDA Union DDA 3-0 Definitief
.. Ede DDA Flevoland DDA 1-4 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
DINSDAG 3 MAART 2020
..  Barneveld DDA Ede DDA 10:00 Weth. Rebellaan
..  Flevoland DDA Leusden DDA Sportpark 'De West'
..  SCHC DDC Almere DDA Sportpark Kees Boekelaan
DINSDAG 10 MAART 2020
..  Ede DDA SCHC DDC Sportp. 'De Bosrand'
..  Flevoland DDA Union DDA Sportpark 'De West'
..  Leusden DDA Barneveld DDA Sportpark 'De Vallei'
..  Union DDA Flevoland DDA Sportp. 'De Kluis'