Programma

Agenda

do 07/11  Speciale ledenavond
di 26/11  Spelregelavond zaalh
di 26/11  Spelregelavond zaalh
vr 29/11  Bowlen A- en B-jeugd
zo 01/12  Start zaalhockeycomp
ma 09/12  Ouderavond C-jeugd
di 10/12  Ouderavond D-jeugd
  hele agenda

terug naar vorige pagina

D1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Jochem Kempen (Mailadres afgeschermd)

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 okt 3520 MHV Maarssen D1
40
11:05 12:45 uit route
3 nov 3983 Hockey Vereniging Abcoude D1
11:45 12:45 thuis Veld 1
10 nov 4439 VMHC Spitsbergen D1
20
11:25 12:45 uit route
17 nov 4790 A.M.H.C. F.I.T. D1
11:45 12:45 thuis Veld 1
24 nov 4956 H.C. HISALIS D1
0
uit route
8 mrt 5244 AHC IJburg D1
0
uit route
15 mrt 5886 Noordwijk D1
thuis
22 mrt 5943 Loenense MHC D1
thuis
29 mrt 6470 Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1
25
uit route
5 apr 6693 Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1
thuis
19 apr 7037 M.H.C. Purmerend D1
45
uit route
10 mei 7443 MHV Maarssen D1
thuis
17 mei 7957 Hockey Vereniging Abcoude D1
30
uit route
24 mei 8192 VMHC Spitsbergen D1
thuis
7 jun 8474 A.M.H.C. F.I.T. D1
30
uit route
14 jun 8942 H.C. HISALIS D1
thuis
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk D1 6 16 5 1 0 19 7 0
2 Purmerend D1 6 16 5 1 0 9 3 0
3 Shinty D1 6 13 4 1 1 19 7 0
4 Hisalis D1 6 11 3 2 1 14 9 0
5 Baarn D1 6 10 3 1 2 11 7 0
6 FIT D1 6 9 3 0 3 15 11 0
7 Loenen D1 6 9 2 3 1 10 9 0
8 Maarssen D1 6 6 1 3 2 16 16 0
9 Spitsbergen D1 6 4 1 1 4 10 17 0
10 Barneveld D1 6 3 1 0 5 8 15 0
11 IJburg D1 6 2 0 2 4 6 20 0
12 Abcoude D1 6 1 0 1 5 4 20 0

  Shinty D1Barneveld D1Baarn D1Loenen D1Maarssen D1Noordwijk D1Purmerend D1Abcoude D1Spitsbergen D1FIT D1Hisalis D1IJburg D1
Shinty D1   0-0 4-1 5-0
Barneveld D1 1-6   0-1 5-2
Baarn D1 1-0   2-2 0-2
Loenen D1 2-1 3-1   2-2
Maarssen D1   3-3 7-2 1-4
Noordwijk D1 4-1 3-1 3-1  
Purmerend D1   1-0 2-1 2-0
Abcoude D1 2-2 0-4   0-6
Spitsbergen D1 1-2 1-2 3-0  
FIT D1 0-3 3-1 4-1  
Hisalis D1 1-3 1-1 4-2  
IJburg D1 0-4 2-2 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Loenen D1 Hisalis D1 2-2 Definitief
.. Baarn D1 Spitsbergen D1 2-2 Definitief
.. Shinty D1 FIT D1 4-1 Definitief
.. Maarssen D1 Noordwijk D1 3-3 Definitief
.. Purmerend D1 Abcoude D1 1-0 Definitief
.. Barneveld D1 IJburg D1 5-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. FIT D1 Baarn D1 0-3 Definitief
.. Abcoude D1 Maarssen D1 2-2 Definitief
.. IJburg D1 Loenen D1 2-2 Definitief
.. Hisalis D1 Shinty D1 1-3 Definitief
.. Noordwijk D1 Barneveld D1 3-1 Definitief
.. Spitsbergen D1 Purmerend D1 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Shinty D1 IJburg D1 5-0 Definitief
.. Maarssen D1 Spitsbergen D1 7-2 Definitief
.. Loenen D1 Barneveld D1 2-1 Definitief
.. Purmerend D1 FIT D1 2-1 Definitief
.. Abcoude D1 Noordwijk D1 0-4 Definitief
.. Baarn D1 Hisalis D1 0-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Noordwijk D1 Loenen D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Shinty D1 1-6 Definitief
.. Spitsbergen D1 Abcoude D1 3-0 Definitief
.. IJburg D1 Baarn D1 0-4 Definitief
.. Hisalis D1 Purmerend D1 1-1 Definitief
.. FIT D1 Maarssen D1 3-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Abcoude D1 FIT D1 0-6 Definitief
.. Baarn D1 Barneveld D1 1-0 Definitief
.. Shinty D1 Loenen D1 0-0 Definitief
.. Purmerend D1 IJburg D1 2-0 Definitief
.. Maarssen D1 Hisalis D1 1-4 Definitief
.. Spitsbergen D1 Noordwijk D1 1-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Hisalis D1 Abcoude D1 4-2 Definitief
.. IJburg D1 Maarssen D1 2-2 Definitief
.. Noordwijk D1 Shinty D1 4-1 Definitief
.. Loenen D1 Baarn D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Purmerend D1 0-1 Definitief
.. FIT D1 Spitsbergen D1 4-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
..  Abcoude D1 IJburg D1 12:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Shinty D1 12:45 Sportp. 'Ter Eem'
..  FIT D1 Noordwijk D1 12:45 Sportp. 'Kadoelen'
..  Maarssen D1 Barneveld D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Loenen D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Spitsbergen D1 Hisalis D1 12:45 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
..  Barneveld D1 Abcoude D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  Hisalis D1 FIT D1 12:45 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Spitsbergen D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Maarssen D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Baarn D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Purmerend D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
..  Abcoude D1 Loenen D1 12:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 IJburg D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Noordwijk D1 12:45 Sportp. 'Ter Specke'
..  Maarssen D1 Shinty D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Baarn D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Spitsbergen D1 Barneveld D1 12:45 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
..  Baarn D1 Maarssen D1 12:45 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 FIT D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 Hisalis D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Spitsbergen D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Purmerend D1 Noordwijk D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Abcoude D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
..  Abcoude D1 Baarn D1 12:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Loenen D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Barneveld D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  Maarssen D1 Purmerend D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Noordwijk D1 IJburg D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Shinty D1 12:45 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 8 MAART 2020
..  Abcoude D1 Purmerend D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Shinty D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Loenen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Barneveld D1 z-IJburg
..  Noordwijk D1 Maarssen D1 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Baarn D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 15 MAART 2020
..  Baarn D1 FIT D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Noordwijk D1 Weth. Rebellaan
..  Loenen D1 IJburg D1 Sportp. 'De Heul'
..  Maarssen D1 Abcoude D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Hisalis D1 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 22 MAART 2020
..  Barneveld D1 Loenen D1 Weth. Rebellaan
..  FIT D1 Purmerend D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Baarn D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Shinty D1 z-IJburg
..  Noordwijk D1 Abcoude D1 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Maarssen D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 29 MAART 2020
..  Abcoude D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 IJburg D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Loenen D1 Noordwijk D1 Sportp. 'De Heul'
..  Maarssen D1 FIT D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Hisalis D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Barneveld D1 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 5 APRIL 2020
..  Barneveld D1 Baarn D1 Weth. Rebellaan
..  FIT D1 Abcoude D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Maarssen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Purmerend D1 z-IJburg
..  Loenen D1 Shinty D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Spitsbergen D1 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 19 APRIL 2020
..  Abcoude D1 Hisalis D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Loenen D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Maarssen D1 IJburg D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Barneveld D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Noordwijk D1 Beerschoten-Willinksburg
..  Spitsbergen D1 FIT D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Barneveld D1 Maarssen D1 Weth. Rebellaan
..  Hisalis D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Abcoude D1 z-IJburg
..  Loenen D1 Purmerend D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 FIT D1 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Baarn D1 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 17 MEI 2020
..  Abcoude D1 Barneveld D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Noordwijk D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  FIT D1 Hisalis D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Maarssen D1 Loenen D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Shinty D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Spitsbergen D1 IJburg D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Baarn D1 Purmerend D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Spitsbergen D1 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 FIT D1 z-IJburg
..  Loenen D1 Abcoude D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Hisalis D1 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Maarssen D1 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  Abcoude D1 Shinty D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Barneveld D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 IJburg D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  Maarssen D1 Baarn D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Noordwijk D1 Purmerend D1 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Loenen D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Baarn D1 Abcoude D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Hisalis D1 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 Noordwijk D1 z-IJburg
..  Loenen D1 FIT D1 Sportp. 'De Heul'
..  Purmerend D1 Maarssen D1 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Spitsbergen D1 Beerschoten-Willinksburg