Programma

Agenda

di 10/3  Bestuursvergadering
za 04/4  Bingo avond dames 2
di 14/4  Sponsorloop A-D jeug
do 18/6  Algemene ledenvergad
za 20/6  Slotdag Jongste Jeug
za 27/6  JVS Toernooi
  hele agenda

terug naar vorige pagina

M6E2

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Marileen van Goor (Mailadres afgeschermd)
Trainer Maud van der Horst (Mailadres afgeschermd)

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Noordwijk D1 11 25 8 1 2 32 13 0
2 Shinty D1 11 25 8 1 2 29 11 0
3 Purmerend D1 11 23 7 2 2 14 8 0
4 FIT D1 11 21 7 0 4 25 17 0
5 Loenen D1 11 21 6 3 2 25 16 0
6 Hisalis D1 11 15 4 3 4 24 21 0
7 Baarn D1 11 14 4 2 5 15 14 0
8 Barneveld D1 11 11 3 2 6 19 26 0
9 IJburg D1 11 11 3 2 6 17 30 0
10 Maarssen D1 11 9 2 3 6 24 30 0
11 Spitsbergen D1 11 7 2 1 8 17 31 0
12 Abcoude D1 11 5 1 2 8 9 33 0

  Shinty D1Barneveld D1Baarn D1Loenen D1Maarssen D1Noordwijk D1Purmerend D1Abcoude D1Spitsbergen D1FIT D1Hisalis D1IJburg D1
Shinty D1   0-0 2-1 3-0 4-1 5-0
Barneveld D1 1-6   0-1 1-1 1-0 5-2
Baarn D1 0-1 1-0   2-0 2-2 0-2
Loenen D1 2-1 3-1   5-2 5-2 2-2
Maarssen D1 3-2 2-3   3-3 1-2 7-2 1-4
Noordwijk D1 4-1 3-1 3-0 3-1   6-0
Purmerend D1 1-1 0-1 1-0   1-0 2-1 2-0
Abcoude D1 2-1 1-3 2-2 0-4   0-6 1-5
Spitsbergen D1 0-2 5-3 1-2 1-2 3-0   0-2
FIT D1 0-3 2-1 3-1 3-1 4-1   2-1
Hisalis D1 1-3 3-3 2-3 1-1 4-2 2-3  
IJburg D1 0-4 2-2 2-2 2-0 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Loenen D1 Hisalis D1 2-2 Definitief
.. Baarn D1 Spitsbergen D1 2-2 Definitief
.. Shinty D1 FIT D1 4-1 Definitief
.. Maarssen D1 Noordwijk D1 3-3 Definitief
.. Purmerend D1 Abcoude D1 1-0 Definitief
.. Barneveld D1 IJburg D1 5-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. FIT D1 Baarn D1 0-3 Definitief
.. Abcoude D1 Maarssen D1 2-2 Definitief
.. IJburg D1 Loenen D1 2-2 Definitief
.. Hisalis D1 Shinty D1 1-3 Definitief
.. Noordwijk D1 Barneveld D1 3-1 Definitief
.. Spitsbergen D1 Purmerend D1 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Shinty D1 IJburg D1 5-0 Definitief
.. Maarssen D1 Spitsbergen D1 7-2 Definitief
.. Loenen D1 Barneveld D1 2-1 Definitief
.. Purmerend D1 FIT D1 2-1 Definitief
.. Abcoude D1 Noordwijk D1 0-4 Definitief
.. Baarn D1 Hisalis D1 0-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Noordwijk D1 Loenen D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Shinty D1 1-6 Definitief
.. Spitsbergen D1 Abcoude D1 3-0 Definitief
.. IJburg D1 Baarn D1 0-4 Definitief
.. Hisalis D1 Purmerend D1 1-1 Definitief
.. FIT D1 Maarssen D1 3-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Abcoude D1 FIT D1 0-6 Definitief
.. Baarn D1 Barneveld D1 1-0 Definitief
.. Shinty D1 Loenen D1 0-0 Definitief
.. Purmerend D1 IJburg D1 2-0 Definitief
.. Maarssen D1 Hisalis D1 1-4 Definitief
.. Spitsbergen D1 Noordwijk D1 1-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Hisalis D1 Abcoude D1 4-2 Definitief
.. IJburg D1 Maarssen D1 2-2 Definitief
.. Noordwijk D1 Shinty D1 4-1 Definitief
.. Loenen D1 Baarn D1 3-1 Definitief
.. Barneveld D1 Purmerend D1 0-1 Definitief
.. FIT D1 Spitsbergen D1 4-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Abcoude D1 IJburg D1 1-5 Definitief
.. Spitsbergen D1 Hisalis D1 0-2 Definitief
.. FIT D1 Noordwijk D1 3-1 Definitief
.. Baarn D1 Shinty D1 0-1 Definitief
.. Purmerend D1 Loenen D1 0-1 Definitief
.. Maarssen D1 Barneveld D1 2-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Loenen D1 Maarssen D1 5-2 Definitief
.. Shinty D1 Purmerend D1 2-1 Definitief
.. IJburg D1 Spitsbergen D1 2-0 Definitief
.. Barneveld D1 Abcoude D1 1-1 Definitief
.. Hisalis D1 FIT D1 2-3 Definitief
.. Noordwijk D1 Baarn D1 3-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Purmerend D1 Baarn D1 1-1 Definitief
.. Spitsbergen D1 Barneveld D1 5-3 Definitief
.. Maarssen D1 Shinty D1 3-2 Definitief
.. Hisalis D1 Noordwijk D1 2-3 Definitief
.. Abcoude D1 Loenen D1 1-3 Definitief
.. FIT D1 IJburg D1 2-1 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Barneveld D1 FIT D1 1-0 Definitief
.. Purmerend D1 Noordwijk D1 1-0 Definitief
.. IJburg D1 Hisalis D1 3-1 Definitief
.. Baarn D1 Maarssen D1 2-0 Definitief
.. Shinty D1 Abcoude D1 3-0 Definitief
.. Loenen D1 Spitsbergen D1 5-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. FIT D1 Loenen D1 2-1 Definitief
.. Hisalis D1 Barneveld D1 3-3 Definitief
.. Noordwijk D1 IJburg D1 6-0 Definitief
.. Abcoude D1 Baarn D1 2-1 Definitief
.. Maarssen D1 Purmerend D1 1-2 Definitief
.. Spitsbergen D1 Shinty D1 0-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 8 MAART 2020
..  Abcoude D1 Purmerend D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Shinty D1 12:45 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Loenen D1 12:45 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Barneveld D1 12:45 z-IJburg
..  Noordwijk D1 Maarssen D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Baarn D1 12:45 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 15 MAART 2020
..  Baarn D1 FIT D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Noordwijk D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  Loenen D1 IJburg D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Maarssen D1 Abcoude D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Spitsbergen D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Hisalis D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 22 MAART 2020
..  Barneveld D1 Loenen D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  FIT D1 Purmerend D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Baarn D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Shinty D1 12:45 z-IJburg
..  Noordwijk D1 Abcoude D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Maarssen D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 29 MAART 2020
..  Abcoude D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 IJburg D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Loenen D1 Noordwijk D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Maarssen D1 FIT D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Hisalis D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Barneveld D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 5 APRIL 2020
..  Barneveld D1 Baarn D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  FIT D1 Abcoude D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 Maarssen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Purmerend D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Shinty D1 12:45 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Spitsbergen D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
ZONDAG 19 APRIL 2020
..  Abcoude D1 Hisalis D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Loenen D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Maarssen D1 IJburg D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Barneveld D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Noordwijk D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
..  Spitsbergen D1 FIT D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 10 MEI 2020
..  Barneveld D1 Maarssen D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  Hisalis D1 Spitsbergen D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  IJburg D1 Abcoude D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Purmerend D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 FIT D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Baarn D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 17 MEI 2020
..  Abcoude D1 Barneveld D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  Baarn D1 Noordwijk D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  FIT D1 Hisalis D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Maarssen D1 Loenen D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Purmerend D1 Shinty D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Spitsbergen D1 IJburg D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 24 MEI 2020
..  Baarn D1 Purmerend D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Spitsbergen D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 FIT D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 Abcoude D1 Sportp. 'De Heul'
..  Noordwijk D1 Hisalis D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Shinty D1 Maarssen D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg
ZONDAG 7 JUNI 2020
..  Abcoude D1 Shinty D1 Sportp. 'Hollandse Kade'
..  FIT D1 Barneveld D1 Sportp. 'Kadoelen'
..  Hisalis D1 IJburg D1 Sportp. 'Ter Specke'
..  Maarssen D1 Baarn D1 12:45 Sportpark Oostwaard
..  Noordwijk D1 Purmerend D1 12:45 t/o zwembad BinnenZee
..  Spitsbergen D1 Loenen D1 Sportpark De Groene Velden
ZONDAG 14 JUNI 2020
..  Baarn D1 Abcoude D1 Sportp. 'Ter Eem'
..  Barneveld D1 Hisalis D1 12:45 Weth. Rebellaan
..  IJburg D1 Noordwijk D1 12:45 z-IJburg
..  Loenen D1 FIT D1 Sportp. 'De Heul'
..  Purmerend D1 Maarssen D1 12:45 Sportp. 'De Munnik'
..  Shinty D1 Spitsbergen D1 12:45 Beerschoten-Willinksburg