Programma

Agenda

do 31/5  Bedrijfshockeytoerno
do 14/6  ALV
  hele agenda
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

21 april | Junioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JB1   thuis  Larensche Mixed Hockey Club JB3   14:30  15:00  Veld 1   50991    
Fluiten: Damion Renes en Edward van Lunsen
JC2   thuis  Hockey Club Zeewolde JC2   12:00  12:30  Veld 3   48856    
Fluiten: Tristen van Leijenhorst en Kim Kamerbeek
MA1   thuis  MHC Muiderberg MA1   15:00  16:00  Veld 3   50717    
Fluiten: Damion Renes en Leon de Ridder
MA2   thuis  Hockey Club Houten MA3   12:00  12:30  Veld 1   50322    
Fluiten: Els de Roller en Gerlinde van den Berg
MB1   thuis  't Spandersbosch MB2   13:15  14:15  Veld 3   44647    
Fluiten: Jochem Kempen en Ruben Bossenbroek
MC2   thuis  H.C. Eemvallei MC8   10:00  10:30  Veld 1   54293    
Fluiten: Annelies Slot en Elma van de Braak
MD1   thuis  SV Kampong Hockey MD5   10:15  10:45  Veld 3   70787    
Fluiten: Sjors-victor Schwarz en Kim Kamerbeek
MD3   thuis  H.C. Eemvallei MD9   08:30  09:00  Veld 3   62360    
Fluiten: Tim Dekker en Sam Eilander
BEGELEIDING AANWEZIG!
JA1   uit  Schaerweijde JA3 20  14:40  16:00    route   49418    
JC1   uit  Hockeyclub SCHC JC4 35  10:55  12:00    route   48247    
JD1   uit  SV Phoenix JD4 25  10:20  11:45    route   61209    
Let op: Uittenue mee!   
MA3   uit  Hockey Club Houten MA4 35  14:55  16:00    route   49893    
MB2   uit  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB3 25  11:35  12:30    route   44359    
MC1   uit  Almeerse HC MC4 40  11:05  12:15    route   47766    
MD2   uit  Loenense MHC MD4 50  10:40  12:00    route   61877    


21 april | Jongste Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
J6E2   thuis  M.H.C. Hoevelaken JE1   08:30  09:00  Veld 2   65810    
M8E1   thuis  MHC Muiderberg M8E1   08:30  09:00  Veld 1   67483    
M6E1   thuis  MHCN ME2   09:45  10:15  Veld 2   67970    
M6E2   thuis  Holestick ME2   08:30  09:00  Veld 2   70850    
M3F2   thuis  Hockeyclub Montfoort MF4   09:00  09:30  Veld 1   72310    
M6F1   thuis  MHC Fletiomare MF1   08:30  09:00  Veld 2   69005    
J6E1   uit  SV Kampong Hockey JE7 30  08:00  09:00    route   65996    
   KNHB: D  
Let op: Uittenue mee!   
J3F1   uit  SV Kampong Hockey JF6 30  10:15  11:15    route   66794    
   KNHB: B  
Let op: Uittenue mee!   


21 april | G-Hockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
G1   thuis  Hockeyclub Amersfoort G1     10:30  Veld 2   28516    
Fluiten: Daniƫl de Man