Programma

Agenda

ma 03/2  Ouderavond B-jeugd
wo 12/2  Bijeenkomst Technisc
za 04/4  Bingo avond dames 2
za 20/6  Slotdag Jongste Jeug
za 27/6  JVS Toernooi
  hele agenda
Wedstrijdschema


laat schema zien voor

26 januari | Zaalhockey
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
Zaal JB1    thuis  Hockey Club Naarden JB3   15:20  16:20  Lunet, Sportcentrum De   27063    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Zaal JC1   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC3   12:35  13:40  Wolfskamer, De   29215    
Wolfskamer, De
IJsselmeerstraat 3D
1271AA HUIZEN
hal: veld 1
Zaal JD1   thuis  Larensche Mixed Hockey Club JD4   11:50  12:20  Weetabix Hal Laren   27048    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
Zaal J8E1   thuis  Doornse Hockey Club J8E1   10:30  11:00  Oosterbos   19152    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal J8E1   thuis  HC Rijnvliet J8E1   11:50  12:20  Oosterbos   19203    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal Mix8E1   thuis  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty M8E2   09:50  10:20  Oosterbos   20402    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal Mix8E1   thuis  HC IJsseloever M8E1   08:30  09:00  Oosterbos   20351    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal D1   thuis  Baarnse Mixed Hockey Vereniging D1   16:40  17:40  Hoenderdaal   29129    
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: veld 1
Zaal DJ1   thuis  Hockeyclub SCHC DJ3   15:10  15:40  Marienhoeve   24454    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 2
Zaal MB1   thuis  MHC Fletiomare MB3   14:30  15:00  Oosterbos   26316    
Fluiten: Marijn Dekker en Bas van Lochem
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MB1   thuis  Larensche Mixed Hockey Club MB3   15:50  16:20  Oosterbos   26485    
Fluiten: Marijn Dekker en Bas van Lochem
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MC1   thuis  MHC Leusden MC2   12:30  13:00  Oosterbos   28525    
Fluiten: Ilse Schreurs en Annet van den Hengel
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MD2   thuis  MHC Soest MD4   12:35  13:40  Topsportcentrum Almere Poort   26607    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
Zaal M8E2   thuis  Hockeyclub Amersfoort M8E5   09:10  09:40  Veluwehal Barneveld   31340    
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2
Zaal JA1   uit  CMHC JA1   18:45  19:40  Jan Wever Hal   28912    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
Zaal JA1   uit  Schaerweijde JA3   18:05  19:00  Jan Wever Hal   28574    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
Zaal JB1    uit  MHC Soest JB2   14:40  15:40  Lunet, Sportcentrum De   27229    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
Zaal JC1   uit  Huizer HC JC3   13:15  14:20  Wolfskamer, De   29551    
Wolfskamer, De
IJsselmeerstraat 3D
1271AA HUIZEN
hal: veld 1
Zaal JD1   uit  Gooische Hockey Club JD7   11:10  11:40  Weetabix Hal Laren   27215    
Let op: Uittenue mee!   
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
Zaal D1   uit  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty D1   17:20  18:20  Hoenderdaal   29468    
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: veld 1
Zaal DJ1   uit  Dorsteti DJ1   14:30  15:00  Marienhoeve   24624    
Let op: Uittenue mee!   
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: veld 2
Zaal MA1   uit  SV Kampong Hockey MA3   12:50  13:40  Juliana van Stolberg   23714    
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
Zaal MA1   uit  Gooische Hockey Club MA3   13:30  14:20  Juliana van Stolberg   23882    
Let op: Uittenue mee!   
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: veld 1
Zaal MC1   uit  HC Rijnvliet MC1   13:50  14:20  Oosterbos   28333    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Ilse Schreurs en Annet van den Hengel
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: veld 1
Zaal MD2   uit  Almeerse HC MD6   13:15  14:20  Topsportcentrum Almere Poort   26761    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
Zaal M8E2   uit  H.C. Eemvallei M8E4   08:30  09:00  Veluwehal Barneveld   31331    
Veluwehal Barneveld
Nieuwe Markt 6
3771CB BARNEVELD
hal: veld 2