Programma

Agenda

do 07/11  Speciale ledenavond
di 26/11  Spelregelavond zaalh
di 26/11  Spelregelavond zaalh
vr 29/11  Bowlen A- en B-jeugd
zo 01/12  Start zaalhockeycomp
ma 09/12  Ouderavond C-jeugd
di 10/12  Ouderavond D-jeugd
  hele agenda
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Laura Wolting
Linda Kruit
V2 - C
17:00 - 18:00 J8E1 Ties Prins
Olivier Alewijnse
V1 - B
17:00 - 18:00 M6E1 Vera Sikken
Mieke Harthoorn
V2 - D
17:00 - 18:00 M8E1 Romy Top
Anna van Voskuilen
V1 - D
17:00 - 18:00 M8E2 Zoï Gaykema
Femmie Vlasman
V2 - A
18:15 - 19:45 JD1 Danique Rijken V1 - AB
18:15 - 19:30 MD2 Maud van der Horst V1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 V3 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Jiske Pool
Maaike van Fraeijenhove
V2 - CD
18:30 - 19:45 MD1 Nienke Stammes V3 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Hery van Berkel V2 - AB
19:45 - 21:15 MA2 Robert van Lemel V3 - AB
19:45 - 21:15 MB1 Bjorn Versteeg V1 - CD
20:00 - 21:30 JA1 Robert van Lemel V1 - AB
20:30 - 21:30 Trimmers Noor Levy-Hengeveld V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JC1 Hein van der Weide V1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Daniël de Man V1 - CD
20:00 - 21:30 D2 V2 - AB
20:00 - 21:45 H1 Robert van Lemel V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E1 Stijn van Est
Wessel Dekker
V1 - C 1AB
16:30 - 17:30 M6E1 Maud van der Horst V2 - D
16:30 - 17:30 Mix3F1 Anton Erkens
Paul Stapel
V3 - A
17:30 - 18:30 J8E1 Stijn van Est
Wessel Dekker
V2 - C
17:30 - 18:30 M8E1 Maud van der Horst V2 - D
17:30 - 18:30 M8E2 Anton Erkens V3 - A
18:00 - 21:00 Keepers Elftallen Anko Teulen V1 - A
18:00 - 19:30 MD2 Elma van de Braak V2 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Danique Rijken V3 - CD
18:15 - 19:45 MC1 Jochem Kempen V1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Robert Boereboom V1 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Wouter Jansen V3 - AB
18:30 - 20:00 MD1 Arno Bruijnes V2 - CD
19:30 - 21:00 DJ1 Daniël de Man V2 - AB
20:00 - 21:30 D1 Jochem Kempen V1 - CD
20:00 - 21:30 H2 V2 - CD
20:00 - 21:30 Hockey 7H1 V2 - CD
20:00 - 21:30 MA2 V3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 MC2 Jiske Pool
Maaike van Fraeijenhove
V3 - AB
18:15 - 19:45 MB1 Bjorn Versteeg V2 - AB
18:30 - 20:00 JA1 V1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Daniël de Man V1 - CD
19:30 - 21:00 MB2 Britt van den Bos
Eva Rosbergen
Jeanne Rosbergen
Maaike van Fraeijenhove
V2 - CD
20:00 - 21:45 H1 Robert van Lemel V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:45 MC1 Jochem Kempen V1 - AB
20:00 - 21:30 D1 Jochem Kempen V1 - AB